django-allauth - en to nl translation catalogue (207 entries)

en: "oauth_token" (OAuth1) or access token (OAuth2)
nl: "oauth_token" (OAuth1) of toegangs-token (OAuth2)

en: "oauth_token_secret" (OAuth1) or refresh token (OAuth2)
nl: "oauth_token_secret" (OAuth1) of ververs token (OAuth2)

en: <strong>Note:</strong> you can still <a href="%(email_url)s">change your email address</a>.
nl: <strong>Merk op:</strong> je kunt altijd <a href="%(email_url)s">je e-mail adres wijzigen</a>.

en: A new set of recovery codes has been generated.
nl: Er zijn nieuwe herstelcodes gegenereerd.

en: A user is already registered with this email address.
nl: Er is al een gebruiker geregistreerd met dit e-mailadres.

en: API secret, client secret, or consumer secret
nl: API secret, client secret, of consumer secret

en: Account Already Exists
nl: Account bestaat al

en: Account Connections
nl: Account Connecties

en: Account Inactive
nl: Account inactief

en: Activate
nl: Activeer

en: Activate Authenticator App
nl: Activeer authenticator-app

en: Add Email
nl: E-mail toevoegen

en: Add Email Address
nl: Voeg e-mailadres toe

en: Add a Third-Party Account
nl: Voeg een extern account toe

en: Already have an account? Then please <a href="%(login_url)s">sign in</a>.
nl: Heb je al een account? <a href="%(login_url)s">Meld je dan aan</a>.

en: Alternative options
nl: Andere opties

en: An account already exists with this email address. Please sign in to that account first, then connect your %s account.
nl: Er bestaat al een account met dit e-mailadres. Meld je eerst aan met dit account, verbind daarna je %s account.

en: An authenticator app is not active.
nl: Een authenticator-app is niet geactiveerd.

en: An error occurred while attempting to login via your social network account.
nl: Er is een fout opgetreden toen we je wilde inloggen via je externe account.

en: App ID, or consumer key
nl: App ID, of consumer key

en: Are you sure you want to sign out?
nl: Weet je zeker dat je wilt afmelden?

en: Are you sure?
nl: Weet je dit zeker?

en: Authentication using an authenticator app is active.
nl: Authenticatie middels een authenticator-app is actief.

en: Authenticator App
nl: Authenticator-app

en: Authenticator app activated.
nl: Authenticator-app geactiveerd.

en: Authenticator app deactivated.
nl: Authenticator-app gedeactiveerd.

en: Authenticator secret
nl: Authenticator geheim

en: Bad Token
nl: Ongeldige sleutel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Change
nl: Annuleer wijziging

en: Change Email
nl: E-mail wijzigen

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change to
nl: Wijzig naar

en: Changing to
nl: Wordt veranderd in

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Access
nl: Toegang bevestigen

en: Confirm Email Address
nl: Bevestig e-mailadres

en: Confirmation email sent to %(email)s.
nl: Bevestigings e-mail verzonden aan %(email)s.

en: Connect %(provider)s
nl: Koppel %(provider)s

en: Continue
nl: Ga verder

en: Current
nl: Huidig

en: Current Password
nl: Huidig wachtwoord

en: Current email
nl: Huidig email

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Deactivate Authenticator App
nl: Deactiveer authenticator-app

en: Do you really want to remove the selected email address?
nl: Wil je het geselecteerde e-mailadres echt verwijderen?

en: Download
nl: Downloaden

en: Download codes
nl: Codes downloaden

en: Email
nl: E-mail

en: Email (again)
nl: E-mail (bevestigen)

en: Email (optional)
nl: E-mail (optioneel)

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address confirmation
nl: Bevestig e-mailadres

en: Enter an authenticator code:
nl: Voer een authenticator code in:

en: Enter your password:
nl: Voer je wachtwoord in:

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll send you an email allowing you to reset it.
nl: Wachtwoord vergeten? Vul je e-mailadres in en we sturen je een e-mail waarmee je een nieuw wachtwoord kunt instellen.

en: Generate
nl: Genereer

en: Generate new codes
nl: Nieuwe codes genereren

en: Hello from %(site_name)s!
nl: Hallo van %(site_name)s!

en: IP Address
nl: IP adres

en: If you have not created an account yet, then please
        <a href="%(signup_url)s">sign up</a> first.
nl: Als je nog geen account hebt <a href="%(signup_url)s">registreer</a> je
    dan eerst.

en: In case you forgot, your username is %(username)s.
nl: Deze link hoort bij je account met gebruikersnaam %(username)s.

en: Incorrect code.
nl: Ongeldige code.

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Invalid profile data
nl: Ongeldige profiel data

en: Invalid response while obtaining access token from "%s".
nl: Ongeldig antwoord ontvangen tijdens het ophalen van een toegangssleutel van "%s".

en: Invalid response while obtaining request token from "%s".
nl: Ongeldig antwoord ontvangen tijdens het ophalen van een verzoeksleutel van "%s".

en: Invalid response while obtaining request token from "%s". Response was: %s.
nl: Ongeldig antwoord ontvangen tijdens het ophalen van een verzoeksleutel van "%s", antwoord: "%s".

en: Key
nl: Sleutel

en: Last seen at
nl: Laatst gezien op

en: Login Cancelled
nl: Aanmelden geannuleerd

en: Make Primary
nl: Maak primair

en: Mark selected email addresses as verified
nl: Markeer de geselecteerde email addressen als geverifieerd

en: Messages:
nl: Berichten:

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Password (again)
nl: Nieuw wachtwoord (bevestigen)

en: No access to private resources at "%s".
nl: Geen toegang tot privé data bij "%s".

en: No access token saved for "%s".
nl: Geen toegangssleutel opgeslagen voor "%s".

en: No recovery codes set up.
nl: Er zijn geen herstelcodes ingesteld.

en: No request token saved for "%s".
nl: Geen verzoeksleutel opgeslagen voor "%s".

en: Note
nl: Notitie

en: Or use a third-party
nl: Of gebruik een derde partij

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (again)
nl: Wachtwoord (bevestigen)

en: Password Reset
nl: Nieuw wachtwoord

en: Password Reset Email
nl: Nieuw wachtwoord

en: Password must be a minimum of {0} characters.
nl: Het wachtwoord moet minimaal {0} tekens bevatten.

en: Password successfully changed.
nl: Wachtwoord wijziging geslaagd.

en: Password successfully set.
nl: Je wachtwoord is gewijzigd.

en: Please Confirm Your Email Address
nl: Bevestig je e-mailadres

en: Please confirm that <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> is an email address for user %(user_display)s.
nl: Bevestig dat <a href="mailto:%(email)s">%(email)s</a> een e-mailadres is voor gebruiker %(user_display)s.

en: Please contact us if you have any trouble resetting your password.
nl: Neem a.u.b. contact met ons op als het niet lukt je wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Please reauthenticate to safeguard your account.
nl: Authenticeer opnieuw om de beveiliging van je account te waarborgen.

en: Please type your current password.
nl: Geef je huidige wachtwoord op.

en: Primary
nl: Primair

en: Primary email address set.
nl: Primair e-mailadres ingesteld.

en: Re-send Verification
nl: Stuur verificatie e-mail opnieuw

en: Recovery Codes
nl: Herstelcodes

en: Recovery codes
nl: Herstelcodes

en: Remember Me
nl: Onthouden

en: Remove
nl: Verwijder

en: Removed email address %(email)s.
nl: E-mailadres %(email)s verwijderd.

en: Reset My Password
nl: Herstel mijn wachtwoord

en: Sessions
nl: Sessies

en: Set Password
nl: Zet wachtwoord

en: Sign In
nl: Aanmelden

en: Sign In Via %(provider)s
nl: Aanmelden via %(provider)s

en: Sign Out
nl: Afmelden

en: Sign Out Other Sessions
nl: Elders uitloggen

en: Sign Up
nl: Registreren

en: Sign Up Closed
nl: Registratie gesloten

en: Signed out of all other sessions.
nl: Afgemeld van alle andere sessies.

en: Signup
nl: Registreren

en: Social Accounts
nl: Sociale accounts

en: Social Network Login Failure
nl: Aanmelden Mislukt

en: Started At
nl: Gestart op

en: Successfully signed in as %(name)s.
nl: Je bent nu ingelogd als %(name)s.

en: Thank you for using %(site_name)s!
    %(site_domain)s
nl: Bedankt voor het gebruiken van %(site_name)s!
    %(site_domain)s

en: The email address and/or password you specified are not correct.
nl: Je e-mailadres en/of wachtwoord zijn incorrect.

en: The email address is not assigned to any user account
nl: Dit e-mailadres is niet bij ons bekend

en: The following email addresses are associated with your account:
nl: De volgende e-mailadressen zijn gekoppeld aan jouw account:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a <a href="%(passwd_reset_url)s">new password reset</a>.
nl: De link om je wachtwoord opnieuw in te stellen is niet geldig. Mogelijk is deze al een keer gebruikt. <a href="%(passwd_reset_url)s">Herstel je wachtwoord</a> opnieuw.

en: The password reset token was invalid.
nl: De wachtwoordherstel-sleutel is niet geldig.

en: The social account has been connected.
nl: Het externe account is gekoppeld.

en: The social account has been disconnected.
nl: Het externe account is ontkoppeld.

en: The social account is already connected to a different account.
nl: Dit externe account is al gekoppeld aan een ander account.

en: The username and/or password you specified are not correct.
nl: Je gebruikersnaam en/of wachtwoord zijn incorrect.

en: There is %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available. | There are %(unused_count)s out of %(total_count)s recovery codes available.
nl[0]: Er is nog %(unused_count)s van de %(total_count)s herstelcodes beschikbaar.
nl[1]: Er zijn nog %(unused_count)s van de %(total_count)s herstelcodes beschikbaar.

en: This account is currently inactive.
nl: Dit account is niet actief

en: This account is inactive.
nl: Dit account is niet actief

en: This action will invalidate your existing codes.
nl: Hierdoor zullen eerdere herstelcodes niet langer werken.

en: This email address is already associated with this account.
nl: Dit e-mailadres is al geassocieerd met dit account.

en: This email confirmation link expired or is invalid. Please <a href="%(email_url)s">issue a new email confirmation request</a>.
nl: Deze e-mail verificatie link is verlopen of niet geldig. Dien een
    <a href="%(email_url)s">nieuw e-mail verificatie verzoek</a> in.

en: This part of the site requires us to verify that
    you are who you claim to be. For this purpose, we require that you
    verify ownership of your email address.
nl: Voor dit gedeelte van de site is het nodig dat we je identiteit
    verifiëren. Via een verificatie e-mail kunnen we controleren dat je
    daadwerkelijk toegang hebt tot het opgegeven e-mailadres.

en: To protect your account with two-factor authentication, scan the QR code below with your authenticator app. Then, input the verification code generated by the app below.
nl: Beveilig je account met twee-factor-authenticatie. Scan eerst de onderstaande QR code met je authenticator app, en vul vervolgens de resulterende verificatie code in.

en: Too many failed login attempts. Try again later.
nl: Te veel inlogpogingen. Probeer het later nogmaals.

en: Two-Factor Authentication
nl: Twee-factor-authenticatie

en: Unable to confirm %(email)s because it is already confirmed by a different account.
nl: Het e-mail adres %(email)s kon niet worden geverifieerd omdat het gekoppeld is aan een ander account.

en: Unused codes
nl: Ongebruikte codes

en: Unverified
nl: Ongeverifieerd

en: Use your authenticator app
nl: Gebruik je authenticator-app

en: Use your password
nl: Gebruik je wachtwoord

en: User Sessions
nl: Gebruikerssessies

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username can not be used. Please use other username.
nl: Deze gebruikersnaam mag je niet gebruiken, kies een andere.

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Verify Your Email Address
nl: Verifieer je e-mailadres

en: View
nl: Bekijk

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: We are sorry, but the sign up is currently closed.
nl: Helaas, maar je kunt je momenteel niet registreren.

en: We have sent an email to you for
    verification. Please click on the link inside that email. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Otherwise
    contact us if you do not receive it within a few minutes.
nl: Volg de link in de verificatie e-mail om de controle af te ronden. Neem a.u.b. contact met ons op als je de e-mail niet binnen enkele minuten ontvangt.

en: We have sent an email to you for verification. Follow the link provided to finalize the signup process. If you do not see the verification email in your main inbox, check your spam folder. Please contact us if you do not receive the verification email within a few minutes.
nl: We hebben een e-mail verstuurd ter verificatie. Volg de link in deze mail om je registratie af te ronden. Neem a.u.b. contact met ons op als je deze e-mail niet binnen enkele minuten ontvangt.

en: We have sent you an email. If you have not received it please check your spam folder. Otherwise contact us if you do not receive it in a few minutes.
nl: Volg de link in de verificatie e-mail om de controle af te ronden. Neem a.u.b. contact met ons op als je de e-mail niet binnen enkele minuten ontvangt.

en: You are about to connect a new third-party account from %(provider)s.
nl: Je staat op het punt om een nieuw account van %(provider)s aan je account te koppelen.

en: You are about to deactivate authenticator app based authentication. Are you sure?
nl: Je staat op het punt authenticatie middels een authenticator-app te deactiveren. Wil je dit echt?

en: You are about to generate a new set of recovery codes for your account.
nl: Je staat op het punt nieuwe herstelcodes te genereren voor je account.

en: You are about to sign in using a third-party account from %(provider)s.
nl: Je staat op het punt om jezelf aan te melden via %(provider)s.

en: You are about to use your %(provider_name)s account to login to
    %(site_name)s. As a final step, please complete the following form:
nl: Om bij %(site_name)s in te kunnen loggen via %(provider_name)s hebben we de volgende gegevens nodig:

en: You are already logged in as %(user_display)s.
nl: Je bent al ingelogd als %(user_display)s.

en: You are receiving this email because you or someone else has requested a
    password for your user account. However, we do not have any record of a user
    with email %(email)s in our database.
    
    This mail can be safely ignored if you did not request a password reset.
    
    If it was you, you can sign up for an account using the link below.
nl: Je ontvang deze e-mail omdat er een verzoek is ingelegd om het wachtwoord te
    veranderen van account met e-mailadres %(email)s. Echter, dit account bestaat
    niet.
    
    Je kunt deze e-mail negeren als jij dit verzoek niet zelf hebt ingelegd.
    
    Als jij dit wel hebt gedaan, dan kun je je via de volgende link registreren.

en: You are receiving this email because you or someone else tried to signup for an
    account using email address:
    
    %(email)s
    
    However, an account using that email address already exists.  In case you have
    forgotten about this, please use the password forgotten procedure to recover
    your account:
    
    %(password_reset_url)s
nl: Je ontvangt deze e-mail omdat jij of iemand anders geprobeerd heeft een account
    te registreren met dit e-mail adres:
    
    %(email)s
    
    Echter, er bestaat al een account met dit e-mail adres.  Als je dit vergeten
    was, gebruik dan de wachtwoord vergeten procedure om de toegang tot je account
    te herstellen:
    
    %(password_reset_url)s

en: You can sign in to your account using any of the following third-party accounts:
nl: Je kunt jezelf aanmelden met een van de volgende externe accounts:

en: You can store this secret and use it to reinstall your authenticator app at a later time.
nl: Je kunt deze code bewaren en later gebruiken om je authenticator app opnieuw te installeren.

en: You cannot activate two-factor authentication until you have verified your email address.
nl: Je moet eerst je e-mailadres verifiëren voordat je twee-factor-authenticatie kunt activeren.

en: You cannot add an email address to an account protected by two-factor authentication.
nl: Je kunt geen e-mailadres toevoegen aan een account dat beveiligd is met twee-factor-authenticatie is.

en: You cannot add more than %d email addresses.
nl: Je kunt niet meer dan %d e-mailadressen toevoegen.

en: You cannot deactivate two-factor authentication.
nl: Je kunt twee-factor-authenticatie niet deactiveren.

en: You cannot remove your primary email address (%(email)s).
nl: You kunt je primaire e-mailadres (%(email)s) niet verwijderen.

en: You currently do not have any email address set up. You should really add an email address so you can receive notifications, reset your password, etc.
nl: Het is raadzaam een e-mailadres toe te voegen zodat je notificaties kunt ontvangen, je wachtwoord opnieuw kunt instellen, enz.

en: You currently have no social network accounts connected to this account.
nl: Je hebt momenteel geen externe accounts gekoppeld.

en: You decided to cancel logging in to our site using one of your existing accounts. If this was a mistake, please proceed to <a href="%(login_url)s">sign in</a>.
nl: Je hebt het aanmelden via een extern account geannuleerd. Als dit een vergissing was, <a href="%(login_url)s">meld je dan opnieuw aan</a>.

en: You have confirmed %(email)s.
nl: Je hebt het e-mailadres %(email)s bevestigd

en: You have signed out.
nl: Je bent afgemeld.

en: You must type the same email each time.
nl: Je moet hetzelfde e-mailadres twee keer intoetsen.

en: You must type the same password each time.
nl: Je moet hetzelfde wachtwoord twee keer intoetsen.

en: You're receiving this email because user %(user_display)s has given your email address to register an account on %(site_domain)s.
    
    To confirm this is correct, go to %(activate_url)s
nl: Je ontvangt deze e-mail omdat gebruiker %(user_display)s van
    %(site_domain)s dit als e-mailadres heeft opgegeven om te koppelen
    aan zijn of haar account.
    
    Om te bevestigen dat dit correct is, bezoek: %(activate_url)s

en: You're receiving this email because you or someone else has requested a password reset for your user account.
    It can be safely ignored if you did not request a password reset. Click the link below to reset your password.
nl: Je ontvangt deze mail omdat er een verzoek is ingelegd om je wachtwoord opnieuw
    in te stellen. Je kunt deze gerust mail negeren als je dit niet zelf gedaan
    hebt. Anders, klik op de volgende link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Your account has no password set up.
nl: Je account heeft geen wachtwoord ingesteld.

en: Your account has no verified email address.
nl: Je account heeft geen geverifieerd e-mailadres.

en: Your account is protected by two-factor authentication. Please enter an authenticator code:
nl: Je account is beveiligd met twee-factor-authenticatie. Voer alstublieft een authenticatiecode in:

en: Your email address is still pending verification.
nl: Je e-mailadres wacht op verificatie.

en: Your password is now changed.
nl: Je wachtwoord is gewijzigd.

en: Your primary email address must be verified.
nl: Je primaire e-mailadres moet geverifieerd zijn.

en: created
nl: aangemaakt

en: date joined
nl: datum toegetreden

en: email address
nl: e-mailadres

en: email addresses
nl: e-mailadressen

en: email confirmation
nl: e-mailadres bevestiging

en: email confirmations
nl: e-mailadres bevestigingen

en: expires at
nl: verloopt op

en: key
nl: sleutel

en: last login
nl: laatst ingelogd

en: name
nl: naam

en: primary
nl: Primair

en: secret key
nl: geheime sleutel

en: sent
nl: verstuurd

en: session key
nl: sessie sleutel

en: social application token
nl: social applicatie token

en: social application tokens
nl: social applicatie tokens

en: token secret
nl: token geheim

en: user
nl: gebruiker

en: verified
nl: geverifieerd
